Oferta

Zapraszamy do Domu Gościnnego AMBER, położonego w urokliwej nadmorskiej miejscowości Międzywodzie, ok. 15 km od kurortu Międzyzdroje oraz 20 km od Kamienia Pomorskiego słynącego w całej Polsce i świecie z festiwali organowych . Do Państwa dyspozycji są nowe, ładnie urządzone 2, 3 i 4 osobowe pokoje, w każdym łazienka. Wszystkie wyposażone są w lodówkę, czajnik, podstawowe naczynia oraz leżak. Na parterze dostępny jest niewielki aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, mikrofalę, kuchenkę oraz piekarnik. W pobliżu znajduje się dużo punktów gastronomicznych - każdy znajdzie to, co lubi:) Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie. Potwierdzeniem rezerwacji jest zadatek wpłacony na nasze konto w wysokości 30 %. Doba hotelowa zaczyna się od 14:00 w dniu przyjazdu a kończy w dniu wyjazdu o 10:00. Szeroka piaszczysta plaża w Międzywodziu czeka na Państwa. Zapraszamy :)

Grill

TV

Parking

Wi-Fi

Pokoje
Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe, ładnie urządzone 2, 3, i 4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, które dla wygody gości zostały wyposażone w TV, czajniki elektryczne oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.
Sprawdź inne pokoje

pokój nr 3

4 os.

pokój nr 4

3 os.

pokój nr 5

3 os.

pokój nr 6

3 os.

pokój nr 7

4 os.

pokój nr 8

3 os.

pokój nr 9

3 os.

pokój nr 10

4 os.

pokój nr 11

2 os.

pokój nr 12

2 os.

pokój nr 13

2 os.

liczba osób:

2

poziom:

3

Do spania:

tapczan 2 osobowy

Pokój z łazienką:

tak

Cena:

1 os. - 100 zł

2 os. - 120 zł

pokój nr 12

amber wczasy nad morzem międzywodzie
amber wczasy nad morzem międzywodzie
Galeria
Okolica

Międzywodzie to niewielkie letnisko położone wśród lasów, na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim, a zatoką Kamieńską. Znakomite warunki do uprawiania sportów wodnych i raj dla wędkarzy

Zalew

Zwolennicy aktywnego wypoczynku, relaksu i wędkowania znajdą tu piękne zakątki nad Zatoką Kamieńską

Kamień Pomorski

Wyjątkowe zabytki architektury gotyckiej i romańskiej: kościoły, mury obronne, baszty i inne przykłady sztuki.Najstarsze organy w Polsce.

Wolin

Średniowieczny skansen, gdzie w sierpniu organizowany jest coroczny wielki festiwal Wikingów i Słowian. Zwiedzac mozna przez cale wakacje .

Kontakt

Międzywodzie, ul. Armii Krajowej 2d

+48 607 831 330

amber-miedzywodzie@wp.pl

Władysława Waszczuk-Słaby 66 1240 3868 1111 0000 4094 5862 W tytule zapłaty proszę koniecznie wpisać Amber-Międzywodzie i datę pobytu od-do.

amber-miedzywodzie.pl | Code and Design Paweł Wawrzyński